Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie, kujawsko-pomorskie / Żnin, 2024-02-09

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0064
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office)
Uprawnienia: skrupulatność i chęć rozwoju
Uprawnienia: zorganizowanie i odpowiedzialność

Wymagania inne:

Minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące lub średnie o profilach: ekonomicznym, administracyjnym lub pokrewne lub wyższe studia z zakresu ekonomii, administracji lub innych nauk pokrewnych; samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność i skrupulatność; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia; osoba nie będąca skazana prawomocnych wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym wyżej stanowisku - praca przy komputerze powyżej 4 godzin; umiejętność obsługi komputera w stopniu co najmniej dobrym - pakiet MS Office.

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

dzisiaj

AZONIK sp. z o.o.

podlaskie, Białystok, Józefa Marjańskiego 3/309

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Wola Jachowa