Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, pomorskie / Pomieczyno, 2024-02-16

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Pomieczyno
Numer: StPr/24/0064
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie się z procedurami pracy w Pomorskim Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja; - zapoznanie się z pracami biurowymi i administracyjnymi w Ośrodku; - pomoc w pracach biurowych i administracyjnych;- tworzenie tabel, zestawień i prostych baz danych (np. baza darczyńców fundacji);- nauka oraz późniejsze tworzenie pism urzędowych; - obsługa korespondencji papierowej (przygotowywanie oraz wysyłka listów);- nawiązywanie kontaktów oraz organizowanie spotkań z darczyńcami, urzędnikami i innymi podmiotami wspierającymi fundację;- obsługa poczty elektronicznej; - uczestniczenie oraz późniejsza pomoc w pracach administracyjnych związanych z prowadzeniem Ośrodka (wypełnianie księgi przyjęć dzikich zwierząt, nauka i pomoc w sprawozdawczości z działania Ośrodka).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : Biegła znajomość obsługi komputera z obsługą Internetu, bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Excel, Word), prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole i komunikacji, punktualność[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Pomieczyno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie, Kętrzyn

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań