Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, śląskie / Gliwice, 2024-01-28

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0146
OBOWIĄZKI:
wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej czy urzędowej; odbieranie, przełączanie rozmów telefonicznych w języku angielskim, rosyjskim, filipińskim; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp.; nadzór nad dokumentacją firmową czy urzędową; obsługa urządzeń biurowych; możliwość delegacji po całym terenie Polski;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: filipiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność

Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Leonarda da Vinci 12 m. 107, 44-109 Gliwice oraz teren Polski wg.zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

dzisiaj

AZONIK sp. z o.o.

podlaskie, Białystok, Józefa Marjańskiego 3/309

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Wola Jachowa