Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, wielkopolskie / Poznań, 2023-09-09

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/3140
OBOWIĄZKI:
Praca z dokumentacją, korespondencją oraz organizacja i prowadzenie terminarza spotkań biznesowych; poszukiwanie oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy w języku ukraińskim i rosyjskim; obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks); odbieranie połączeń telefonicznych; udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności; komunikacja ze wszystkimi działami firmy. Praca w zespole międzynarodowym, w którym osoby posługują się językami ukraińskim i rosyjskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi Microsoft Excel
Uprawnienia: dokładność, zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na cel, dobra ogranizacja pracy własnej, terminowość
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Samodzielność w działaniu, ukierunkowanie na cel. Biegła obsługa komputera i Internetu, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów. Dobra organizacja pracy. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Sandomierz

wczoraj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

świętokrzyskie, Końskie

wczoraj

świętokrzyskie, Radoszyce