Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Oświęcim, 2023-01-24

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/agpe/23/0053
OBOWIĄZKI:
- pomoc w realizacji zadań z zakresu gospodarowania nieruchommościami stanowiącymi własność gminy;- pomoc w archiwizacji dokumentów;- pomoc w obsłudze klientów;- pomoc w prowadzonych postępowaniach administracyjnych;- pomoc w prowadzaniu danych do programów komputerowych;- pomoc w przygotowaniu korespondencji do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe z zakresu administracji publicznej, gospodarki nieruchomościami i kierunków pokrewnych. Zaangażowanie, chęć nauki, incjatywa, wysoka kultura osobista, komunikowanie sie z otoczeniem w sposób czytelny, adekwatny do rozmówcy, otwartosć, dokładność, umiejętnosć pracy w grupie, terminowość.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Wólka Kosowska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

podlaskie, Sejny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Garwolin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź