Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Quadrapol sp. z o.o., małopolskie / Mszana Dolna, wczoraj

Poszukujemy pracownika biurowego do zakładu produkcyjnego w Mszanie Dolnej

Mszana Dolna

Zakres obowiązków :
  • wsparcie dla dyrektora produkcji i kierownika produkcji
  • kompletowanie dokumentacji, organizowanie obiegu dokumentów
  • pomoc w odbieraniu dostaw, kontrola zgodności dostaw
  • tworzenie dokumentów przyjęcia towarów
  • tworzenie dokumentów rozchodów wewnętrznych
  • kontrola zgodności gotowych produktów z zamówieniami klientów
  • pomoc w kontrolowaniu jakości gotowych produktów przed wysłaniem do klienta
  • przygotowywanie kompletu dokumentów do wysyłki  gotowych produktów
  • prace pomocnicze : korespondencja mailowa, kontakty z centralą, skanowanie dokumentów, drukowanie dokumentów
  • pomoc w tworzeniu raportów, wprowadzanie danych
Wymagane kompetencje :
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • znajomość programu magazynowego/księgowego będzie atutem
  • operatywność, punktualność, sumienność, chęć do nauki i rozwoju
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę, praca w godz.  8-16
  • pierwsza umowa na okres próbny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Józefów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

lubelskie, Łęczna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie, Rawa Mazowiecka

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie, Sieradz