Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie, wielkopolskie / Konin, 2023-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/23/0029
OBOWIĄZKI:

nauka: - kserowania dokumentów - redagowania pism urzędowych - zapoznanie z czynnościami archwizacyjnymi - zapoznanie z obiegiem dokumentów i materiałów biurowych - pomoc w rozdzielaniu i roznoszeniu poczty - sporządzania spisów zdawczo-odbiorczych do archiwum - sporządzania wezwań, zawiadomień - porządkowania dokumentów przeznaczonych na makulaturę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

niekaralność

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Józefów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

lubelskie, Łęczna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie, Rawa Mazowiecka

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie, Sieradz