Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Oświęcim, 2023-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/23/0044
OBOWIĄZKI:
-obsługa urządzeń biurowych;- przyjmowanie podan, wniosków, ewidencjonowanie pism, ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;- pomoc w uzupełnianiu dokumentacji związanej z funkcjonowaniem uczelni;- pomoc w realizacji zadań zwiazanych z tworzeniem pozytywnego wizerunku MUP Oświęci wobec podmiotów zewnętrznych;- współpraca przy przygotowaniu zleconych projektów i opracowań o chrakterze informacyjnym i okolicznościowym;- bieżąca pomoc w zakresie funkcjonowania biura rektora;- pomoc w archiwizacji dokumentów;pomoc w przygotowaniu i kompletowaniu materiałów dotyczących sprawozdań z działalności uczelni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wysokie kompetencje komunikacyjne,wysoka kultura osobistaumiejętność obsługi komputera MS Office/Word, Excel/, rzetelne wykonywanie poleconych obowiązków

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Wólka Kosowska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

podlaskie, Sejny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Garwolin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź