Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie, wielkopolskie / Osieczna, 2022-12-29

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Osieczna
Numer: StPr/22/1128
OBOWIĄZKI:
- Kontrola rozliczeń dokumentów transportowych, przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych,- Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,- Bieżąca współpraca z działem spedycji i controllingu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

znajomość przynajmniej jednego języka obcego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie, umiejętność analitycznego myślenia, wysoka sumienność i uporządkowane podejście do wypełniania obowiązków, umiejętność pracy w zespole, praktyczna wiedza z zakresu Pakietu MS Office- w szczególności Excel. Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy

Miejsce pracy:

Osieczna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie