Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, śląskie / Gliwice, 2022-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/3131
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie lub wyższe; obsługa komputera; zakres obowiązków: zakładnie okładek dla spraw wpływających do wydziału; sporządzanie i przygotowywanie do wysyłki wezwań i zawiadomień stron postępowania, wysyłanie odpisów orzeczeń do stron postępowania, praca przy komputerze, przepisywanie pism, dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru akt oraz dowodów opłat, odkładanie akt do podręcznego archiwum, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

wczoraj

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

pomorskie, Gdańsk

2022-12-03

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Wołomin

2022-12-03

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

lubuskie, Wędrzyn