Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych, śląskie / Mikołów, 2022-11-18

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0892
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 9-17Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa zlecenie, min. 3 m-ce Okres stażu: min. 3 m-ceOdbieranie, ewidencjonowanie poczty biurowej oraz jej dekretacja;segregowanie i porządkowanie dokumentacji zgodnie ze schematem przyjętym w biurze;obsługa poczty mailowej;obsługa urządzeń biurowych;tworzenie baz wysyłkowych / do korespondencji seryjnej;archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

wczoraj

Bowim S.A.

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

podkarpackie, Siedleszczany

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Bieliny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica