Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, podkarpackie / Stalowa Wola, 2022-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/22/1162
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i uczestniczenie w posiedzeniach i naradach zarządu, koordynowanie działań w zakresie organizacji spotkań zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań członków zarządu, zapewnienie tłumaczenia dokumentacji sporządzonej w języku obcym, zarządzanie pracą sekretariatu biura zarządu, archiwizowanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe oraz znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

dzisiaj

MAX-BUD1 TOMASZ WARCHALA

śląskie, Świętochłowice

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o

kujawsko-pomorskie, Toruń

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa