Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, podkarpackie / Chmielów, 2022-11-22

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Miejsce pracy: Chmielów
Numer: StPr/22/1757
OBOWIĄZKI:

Pracownik biurowy staż w godz. 6.50-14.50

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera(MS OFFICE,EXCEL,WORD)

Wymagania inne:

Na wolne miejsca stażowe będą kierowane osoby bezrobotne w wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia), które spełniają łącznie następujące warunki: - nie kształcą się, tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym; - nie szkolą się, tj. nie uczestniczą i nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w pozaszkolnych zajęciach finansowych ze środków publicznych, mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Chmielów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

dzisiaj

Bowim S.A.

śląskie, Sosnowiec

dzisiaj

podkarpackie, Siedleszczany

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Bieliny

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica