Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2022-11-07

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/22/2250
OBOWIĄZKI:
Tworzenie rysunków technicznych, przenoszenie stanów faktycznych z budowy do dokumentacji projektów, porozumiewanie się z pracownikami na budowie w języku rosyjskim i białoruskimJedna zmiana - godziny do ustaleniaWynagrodzenie: 19,70 zł brutto za godzinęMiejsce pracy: Elbląg + terytorium całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, 1 miesiąc na stanowisku biurowym w dziale produkcji, umiejętność tworzenia rysunków technicznych, umiejętność przenoszenia stanów faktycznych z budowy do dokumentacji projektów - weryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, znajomość języków rosyjskiego, białoruskiego.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie, Opoczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie, Strzelin

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie, Rzeszów

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica