Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Biała Podlaska, 2022-11-10

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/2396
OBOWIĄZKI:
poszukiwanie klientów i pracowników w branży budowlanej; praca biurowa związana z zatrudnieniem, legalizacją oraz delegowaniem pracowników; wypełnianie wniosków A1, CFR1 i oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom; występowanie przed władzami państwowymi, urzędami, organami administracji publicznej, sądami oraz podmiotami gospodarczymi; składanie oświadczeń oraz wniosków; odbiór korespodencji oraz dokumentacji, obsługa korespondencji w języku rosyjskim i angielskim; wyjazdy na Białoruś oraz do Belgii w ramach delegacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Nisko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Krosno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Troszyn