Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Wólka Kosowska, 2022-10-25

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/22/2523
OBOWIĄZKI:
praca w chińskim biurze obsługi cudzoziemców, administrowanie oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy, dbanie o utrzymanie czystości w biurze, nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie, współpraca z chińskim kierownictwem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie