Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu, opolskie / Kędzierzyn-Koźle, 2022-11-04

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/22/1668
OBOWIĄZKI:

PROWADZENIE SEKRETARIATU, SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ, KADROWEJ, KSIĘGOWANIE, SPORZĄDZANIE ROZLICZEŃ KADROWYCH, PODATKOWYCH, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE (MILE WIDZIANE EKONOMICZNE), ZAINTERESOWANIE PRACĄ BIUROWĄ, JEDNA ZMIANA 9:00-17:00 - OFERTA STAŻU SKIEROWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, W CELU OTRZYMANIA SKIEROWANIA NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM DORADCĄ KLIENTA 77 4827043

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie, Opoczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie, Strzelin

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie, Rzeszów

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica