Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie, wielkopolskie / Krotoszyn, 2022-11-04

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/22/0999
OBOWIĄZKI:

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie bez znaczenia, znajomość obsługi komputera, mile widziane prawo jazdy kat. B, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość j. polskiego w stopniu zaawansowanym, umiejętności negocjacyjne, znajomość zasad savoir-vivre oraz zasad stroju biurowego Zakres obowiązków: zdobywanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń, odbieranie telefonów i odpowiadanie na mejle, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, negocjacje z klientem, dbałość o interesy klienta w zakresie zabezpieczenia jego finansów i przyszłości, zawieranie umów ubezpieczeń, sporadycznie dostarczanie polis do klienta oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych oraz dla obywateli Ukrainy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność negocjacji
Uprawnienia: Znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 184 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie, Opoczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie, Strzelin

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie, Rzeszów

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica