Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Solid MCG Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Włochy, 2022-07-29

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zarządu w codziennej pracy
  • Weryfikacja prawidłowości dokumentów wewnętrznych
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura: obsługa telefoniczna, mailowa
  • Współpraca z innymi działami
  • Przyjmowanie gości oraz obsługę spotkań

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność i otwartość
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w ogólnopolskiej renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Stabilne warunki zatrudnienia

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Kamienna Góra

2022-08-16

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, Teofilów