Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy

Apteka Dr.Max, mazowieckie / Łubna, 2022-08-05

Miejsce pracy: Łubna

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur zakupowych do ERP Comarch
  • Archiwizacja dokumentów drukowanych, skanowanie
  • Wyjaśnianie niezgodności dostaw
  • Procedowanie reklamacji z dostawcami
  • Procedowanie reklamacji klienckich
  • Opracowywanie korekt sprzedaży / zakupu (wystawianie i dystrybucja FV)
  • Ewidencja i kontrola wydań reklamacyjnych
  • Obsługa bieżącej, manualnej wymiany danych pomiędzy systemami
  • Kontrola stawek Vat, cen zakupowych, wyjaśnianie stawek Vat z kontrahentami
  • Współpraca z operatorem, kontrolowanie stanów magazynowych, poprawność parametrów produktów

Wymagania:

  • Znajomość systemu ERP Comarch
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania logistyką magazynową oraz systemami logistycznymi
  • Praca zmianowa (8-16/11-19)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Uczciwość
  • Punktualność

Co oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące, następnie umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Partnerską atmosferę w pracy

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Kamienna Góra

2022-08-16

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, Teofilów