Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, śląskie / Będzin, 2022-07-26

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0663
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym i Regulaminem pracy PUP w Będzinie, udzielanie informacji osobom bezrobotnym o przysługujących uprawnieniach i ciążących obowiązkach wynikających m.in. z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy w zakresie pośrednictwa pracy, zapoznanie się z przepisami o ochronie danych osobowych i KPA, współpraca z pracownikami Urzędu i pracodawcami w zakresie ofert pracy i ich realizacji, doradztwo pracodawcom w sprawie pozyskania pracowników na dane stanowisko pracy, przyjmowanie i rozpowszechnianie ofert pracy, informowanie o otwartych ofertach pracy, obsługa programu komputerowego Syriusz oraz innych urządzeń biurowych, obsługa urządzeń biurowych, pomoc w przygotowywaniu bieżących spraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie/wyższe, dobra obsługa komputera - prac powyżej 4 godz.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

dzisiaj

Accenture Sp. z o. o.

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Kielce

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

wielkopolskie, Sompolno

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin