Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Bobrek, 2022-07-15

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Bobrek
Numer: StPr/teja/22/0871
OBOWIĄZKI:
- bieżąca obsługa klientów w biurze, mailowo, telefonicznie;- załatwianie spraw - rejestracja umów kupna-sprzedaży, wypowiedzeń, przypominanie o wymaganych płatnościach;- obróbka dokumentów ubezpieczeniowych - wprowadzanie, skanowanie i rozliczanie wystawionych polis;- wykonywanie innych prac biurowych w ramach działalności biura pośrednictwa ubezpieczeniowego;- wykonywanie prac porządkowych , utrzymanie pomieszczeń biurowych w należytym porządku;- archiwizacja dokumentów. Oferta stażu dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

podstawowa umiejętność obsługi komputera - pakiet Officeosoba komunikatywna, otwarta, pozytywnie nastawiona do otoczenia.

Miejsce pracy:

Bobrek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

2022-08-05

Apteka Dr.Max

mazowieckie, Łubna

2022-08-05

Accenture Sp. z o. o.

małopolskie, Kraków

2022-08-05

2022-08-04

S-3 Personal Sp. z o.o.

śląskie, Gliwice