Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie, wielkopolskie / Leszno, 2022-07-07

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/22/0586
OBOWIĄZKI:

prowodzenie obslugi biurowej, koordynowanie pracy kierowców (obcokrajowcy) w języku rosyjskim, prace biurowe związane z zatrudnianiem cudzoziemców, przygotowanie dokumentacji do zatrudnienia oraz do złożenia wniosków na oświadczenia/zezwolenia/karty pobytu, świadectwa itd. kontakt z klientami zagranicznymi - język angielski, oraz urzędami - język polski.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: znajomosć języka angielskiego lub niemieckiego

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie