Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Oświęcim, 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/agpe/22/0768
OBOWIĄZKI:

Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowy 3 1. Kwalifikacja i rejestracja korespondencji oraz wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe, kapitał początkowy i inne świadczenia zlecone; 2. Zakładanie akt spraw i postępowań do wniosków emerytalno-rentowych; 3. Kompletowanie akt; 4. Podział i przekazywanie korespondencji, akt emerytalno-rentowych, księgi ruchu do realizacji zgodnie z własciwością; 5. Przekazywanie a/a do składnicy; 6. Obsługa wychodzącej korespondencji; 7. Wykonywanie ksero dokumentów na zlecenie innych komórek ZUS.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

dzisiaj

Accenture Sp. z o. o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

małopolskie, Kraków

dzisiaj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie, Augustów