Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju, śląskie / Jastrzębie-Zdrój, 2022-06-28

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/0633
OBOWIĄZKI:

Czynności kancelaryjne w sekretariatach wydziałów, biurze podawczym Sporządzanie wezwań, zawiadomień i pism sądowych, Przygotowanie korespondencji do wysyłki, rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z sądu, Prace pomocnicze w archiwum, Prace pomocnicze w biurze podawczym Zakładanie akt sądowych, Obsługa urządzeń biurowych (fax, kopiarka, skaner)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

1. Czynności kancelaryjne w sekretariatach wydziałów, biurze podawczym 2. Sporządzanie wezwań, zawiadomień i pism sądowych, 3. Przygotowanie korespondencji do wysyłki, rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z sądu, 4. Prace pomocnicze w archiwum, 5. Prace pomocnicze w biurze podawczym 6. Zakładanie akt sądowych, 7. Obsługa urządzeń biurowych (fax, kopiarka, skaner)

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Nisko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

podkarpackie, Mielec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

wczoraj