Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Brzeszcze, 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Brzeszcze
Numer: StPr/agpe/22/0765
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z obowiązujacymi przepisami prawa wewnętrznego i zewnętrznego;2. Obsługa klientów, udzielanie informacji, kierowanie do innych pracowników;3. Pomoc w prowadzeniu bieżącej dokumentacji (rejestry, dokumentacja działu, pisma urzedowe, teczki osobowe klientów);4. Obsługa programu informatycznego w dziale;5. Współpraca z innymi działami Ośrodka Pomocy Społecznej;6. Utrzymanie kontaktu z jednostkami współpracujacych z działem;7. Dbalość o jakość wykonywanej pracy;8. Dbałość o wizerunek Ośrodka Pomocy Społecznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu administracji, pedagogiki, socjologii, zarządzania.

Miejsce pracy:

Brzeszcze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie, Olecko

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Piaseczno

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Dorohusk

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin