Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2022-06-16

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/22/1177
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie dokumentacji zgodnie z przepisami, współpraca z innymi instytucjami tj. sądy, Policja, prokuratura, ECUS, pisanie korespondencji w zakresie udzielania niezbędnej pomocy w zakresie prowadzonych przez podmioty czynności wyjaśniających, prowadzenie teczek i rejestrów.Obsługa sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych: ksero, drukarka, skaner, rejestr i wysyłanie korespondencji za pomocą programu komputerowego EOD, archiwizacja dokumentacji.Jedna zmiana 07:00- 15:00 od poniedziałku do piątku.Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub średnie branżowe, doświadczenie nie wymagane, wymagana podstawowa obsługa komputera

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie, Olecko

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Piaseczno

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Dorohusk

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin