Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Andrychów, 2022-05-30

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/22/0975
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z instrukcjami i regulaminami wewnętrznymi zakładu.3. Zapoznanie się z dokumentacją finansowo-księgową.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Prowadzenie dziennika podawczego.2. Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju.3. Zakup i rozliczenie materiałów biurowych dla GZO.4. Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym oraz dekretowanie dokumentów.5. Sporządzanie pism i analiz.6. Inne czynności zlecone przez Dyrektora lub Głównego Księgowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu POWER. Wymagania organizatora: wykształcenie minimum średnie.

Miejsce pracy:

Andrychów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie, Olecko

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Piaseczno

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Dorohusk

dzisiaj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin