Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, pomorskie / Kartuzy, 2022-05-28

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/22/0719
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie się z Referatem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją Kancelaryjną dla organów powiatu, oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Budownictwa; 2. Zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego; 3. Udzielanie pomocy w pracach administracyjnych przy: - wydawaniu pozwoleń na budowę; - wydawaniu zaświadczeń o samodzielności lokali oraz dodatków mieszkaniowych; - opiniowaniu planów zagospodarowania przestrzennego gmin; - wysyłce korespondencji; - odbiorze przesyłek pocztowych; 4. Pomoc przy innych pracach administracyjnych związanych z ustawą - Prawo budowlane.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach