Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy (wieloosobowe stanowisko obsługi klientów i korespondencji)

Pracownik biurowy (wieloosobowe stanowisko obsługi klientów i korespondencji)

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Wadowice, 2024-05-13

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Oddziału ZUS.3. Zapoznanie się z regulaminem Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przepisami dot. ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. 4. Ogólne zapoznanie się z obowiązującymi przepisami oraz zadaniami wykonywanymi w OKK.5. Zapoznanie się z dostępnymi formularzami na SOKB. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Obsługa kserokopiarki i skanera dokumentów.2. Obsługa systemu kolejkowego.3. Poznawanie dokumentów wpływających do ZUS wraz z rejestracją ich w dedykowanych aplikacjach.4. Przekazywanie wpływającej korespondencji do właściwych komórek.5. Przygotowanie korespondencji do wysyłki.6. Obsługa klientów na SOK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Staż w ramach Algorytmu. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie lub wyższe.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie, Kluczbork

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

wielkopolskie, Krotoszyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Miejsce Piastowe