Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy w wydziale świadczeń emerytalno-rentowych

Pracownik biurowy w wydziale świadczeń emerytalno-rentowych

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Myślibórz, 2022-06-14

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/22/0435
OBOWIĄZKI:
-przeszkolenie z zakresu BHP i p.poż.;- zapoznanie z regulaminem pracy;-zapoznanie z ustawą o ochronie danych osobowych;- zapoznanie się z organizacją ZUS oraz bieżącymi zadaniami realizowanymi przez komórkę świadczeń emerytalno-rentowych;- zapoznanie sie z poszczególnymi przepisami ustawy o emeryturach i rentach z FUS;- zapoznanie się z obsługą obiegu dokumentacji w ZUS, bieżącym porządkowaniem akt emerytalno-rentowych;- zapoznanie sie z zasadami rejestracji wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe oraz wniosków w sprawie zmiany wysokości świadczeń;-zapoznanie się z rejestracją wniosków o ustalenie wysokości kapitału początkowego oraz o przeliczenie ustalonego kapitału początkowego;- ustalanie przebiegu ubezpieczenia oraz podstawy wymiaru do kapitału początkowego oraz świadczeń emerytalno - rentowych;- zapoznanie się z aplikacją z zakresu obsługi korespondencji oraz z zasadami obsługi korespondencji wychodzącej;- ustalanie wskaźnika wysokości podstawy wymiaru na podstawie dokumentacji płacowej (listy płac, angaże);- zapoznanie się z zasadami rejetracji wniosków o świadczenia przedemerytalne, ustalanie przebiegu ubezpieczenia przy tych wnioskach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

dzisiaj

Accenture Sp. z o. o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

małopolskie, Kraków

dzisiaj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie, Augustów