Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy w transporcie z j. ukraińskim / rosyjskim

Pracownik biurowy w transporcie z j. ukraińskim / rosyjskim

TSL Sp. z o.o., lubelskie / Chełm, 2022-12-27

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełm
Opis stanowiska:
  • realizacja bieżących zadań w dziale transportu przy użyciu języka ukraińskiego/rosyjskiego
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • realizacja bieżących zadań działu transportu
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy biurowej minimum 5 lat
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, skuteczność i samodzielność
 Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”