Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - w dziale rejestracja ewidencja świadczeń

Pracownik biurowy - w dziale rejestracja ewidencja świadczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie, lubuskie / Świebodzin, 2024-03-17

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0134
OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie bhp i ppoż.2. Zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji.3. Zapoznanie się z ustawą z 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.4. Zapoznanie się z Kodeksem Postępowania Administracyjnego.5. Obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej.6.Tworzenie dokumentów w programie Word.7. Obsługa urządzeń biurowych.8. Udzielanie informacji klientom Urzędu.9. Obsługa archiwum.10. Przygotowanie zaświadczeń dla osób zarejestrowanych/niezarejestrowanych.11. Wstępna weryfikacja dokumentów osób zgłaszajacych się do rejestracji.12. Wstępna analiza dokumentów w programie Płatnik.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

podkarpackie, Ustrzyki Dolne

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki