Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy-staż

Pracownik biurowy-staż

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju, świętokrzyskie / Busko-Zdrój, 2024-05-15

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
Miejsce pracy: Busko-Zdrój
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów hurtowni, sprawdzanie faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Staż jest przeznaczony dla bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Busku-Zdroju jako bezrobotne, znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, w tym w szczególności osoby należące co najmniej do jednej z n/w grup: osoby długotrwale bezrobotne,osoby młode w wieku 18-29 lat, w tym osoby z grupy NEET, osoby samotnie wychowujące dzieci oraz osoby opuszczające pieczę zastępczą,osoby po 55 roku życia,osoby z niepełnosprawnościami.

Miejsce pracy:

Busko-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Skroniów

wczoraj

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski