Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy (pracownik monitoringu)

Pracownik biurowy (pracownik monitoringu)

Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno, podkarpackie / Krosno, 2023-01-14

Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno
Miejsce pracy: Krosno
Numer: 117/12/2022
OBOWIĄZKI:
pomoc i wsparcie prac biurowych w działach administracyjnych firmy, kontrola prawidłowego obiegu dokumentów, utrzymywanie kontaktu z oddziałami firmy oraz przygotowywanie sprawozdań i raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Samodzielność w działaniu umiejętność pracy w zespole doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku operatywność

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Wólka Kosowska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

podlaskie, Sejny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Garwolin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź