Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - oferta stażu dla bezrobotnych zarejestrowanych w pup w legionowie

Pracownik biurowy - oferta stażu dla bezrobotnych zarejestrowanych w pup w legionowie

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie, mazowieckie / Legionowo, 2022-10-31

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/22/0695
OBOWIĄZKI:
Protokołowane na rozprawach, posiedzeniach. Wykonywanie zarządzeń, orzeczeń Sądu. Rozpisywanie sesji sądowych. Praca przy komputerze. Przygotowywanie akt do przekazania do archiwum. Wysyłanie korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Umiejętność biegłego pisania na komputerze.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie, Opoczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie, Strzelin

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie, Rzeszów

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie