Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy w słupcy

Pracownik biurowy - oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy w słupcy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy, wielkopolskie / Słupca, 2023-01-20

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Słupca
Numer: StPr/23/0039
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe,utrzymanie porządku i czystości,kontakt z klientami(konsultantami),działanie w socjal mediach(Fanpage,pomoc w kampaniach reklamowych),uczestnictwo w zewnętrznych akcjach prospetingowych(np.akcje charytatywne), obsługa nowego klienta,pozyskiwanie nowych osób do firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wysoka kultura osobista,znajomość funkcjonowania fanpage,znajomość marki Oriflame.

Miejsce pracy:

Słupca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 872,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Wólka Kosowska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

podlaskie, Sejny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Garwolin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź