Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - oferta prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejstrowanych w pup w legionowie

Pracownik biurowy - oferta prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejstrowanych w pup w legionowie

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie, mazowieckie / Jabłonna, 2022-10-31

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Jabłonna
Numer: StPr/22/0699
OBOWIĄZKI:
Robienie zamówień, wysyłanie i odbieranie poczty, robienie zwrotu towarów, składanie reklamacji, skanowanie dokumentów, monitorowanie stanów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość. Doświadczenie w pracy biurowej.

Miejsce pracy:

Jabłonna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie