Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowo- administracyjny

Pracownik biurowo- administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Wadowice, 2022-05-27

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/22/0818
OBOWIĄZKI:

A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z wzorami dokumentów, umów w firmie. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Wypełnianie wniosków do urzedów, gminy, instytucji oraz ich składanie. 2. Analiza dokumentów dotyczących nieruchomości. 3. Współpraca z notariuszami. 4. Wysyłanie ofert do firm i kontrahentów. 5. Wprowadzanie ogłoszeń do bazy i systemów. 6. Obsługa urządzeń biurowych. 7. Wystawianie ofert. 8. Weryfikacja dokumentów, analiza ksiąg wieczystych. 9. Wypełnianie umów i przygotowywanie ich do podpisów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu POWER. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach