Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim, wielkopolskie / Grodzisk Wielkopolski, 2023-01-27

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/23/0036
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie korespondncji adresowanej do PINB i wysyłka korespondencji,- przyjmowanie zamiadomień o zakończeniu budowy okiektu budowlanego,- przyjmowanie wniosków o udzielenie pozwolenia użytkowania,- przyjmowanie zawaidomień o terminie ropoczęcia robót budowlanych, - prowadzenie rejestrów związanych z korespondencją PINB,- przygotowanie projektów, zaświadczeń i postanowień,- przygotoanie danych do sprawozdań GUS; WINB- wykoniwanie iinych poleceń Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wczoraj

Akademia Leona Koźmińskiego

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

AZONIK sp. z o.o.

podlaskie, Białystok