Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim, wielkopolskie / Grodzisk Wielkopolski, 2023-01-27

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/23/0048
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie stażysty z zakresem obowiązków oraz obsługą urządzeń biurowych,- procedura wystawiania i wydawania legitymacji uczniowskich i kart rowerowych, - obsługa elektronicznego dziennika korespondencji i poczty elektronicznej,- poznanie procedury redagowania pism urzędowych, wstępne przygotowanie do przeprowadzenia inwentaryzacji w szkole,- prowadzenie rejestru faktur otrzymywanych przez szkołę i przekazywanie do Centrum Usług Wspólnych,- prowadzenie rejestru uczniów i pracowników szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

mazowieckie, Gostynin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

podlaskie, Łomża

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie, Ełk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

wielkopolskie, Gniezno