Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno- biurowy

Pracownik administracyjno- biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2023-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/23/0066
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie prac przygotowawczych niezbędnych do udzielania dofinansowań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, pomocnicze prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach dot. ochrony zieleni miejskiej na podstawie ustawy o ochronie przyrody, tj. bierze udział w pracach i wizjach terenowych z zakresu pracy Departamentu Ochrony Środowiska, redagowanie pism w technice komputerowej, współdziałanie w zakresie edukacji ekologicznej i działalności popularyzatorskiej Departamentu, pomocnicze prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach dot. ustalania opłaty za zmniejszenie naturalnej retencji, wprowadzanie danych do Centralnej Ewidencji Emisyjniości Budynków(CEEB).Jedna zmiana w godzinach 07:30- 15:30 w dniach od poniedziałku do czwartku, 07:30- 14:30 w piątki.Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe z dziedziny nauk technicznych lub biologicznych, rolniczych, leśnych lub kierunek administracja lub ekonomia, umiejętność obsługi komputera - Pakiet MS Office, sprawność ruchowa i umiejętność logicznego myslenia, komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie w stresujących sytuacjach, kreatywność, uprzejmość, dobra organizacja, dokładność, obowiązkowość, punktualność, sumienność, posiadanie umiejętności aktywnego słuchania i łatwość wypowiadania się, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

wczoraj

MAX-BUD1 TOMASZ WARCHALA

śląskie, Świętochłowice

wczoraj

Quadrapol sp. z o.o.

małopolskie, Mszana Dolna

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jarosław

2023-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie, Białobrzegi