Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno - biurowy

Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Gorlice, 2023-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/23/0039
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie wniosków i ich rejestracja;obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej; ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną; ewidencjonowanie dokumentów związanych z: rozpoczęciem i zakończeniem budowy, pozwoleniem na użytkowanie i innych dotyczących postępowań prowadzonych w PINB w rejestrach oraz programie komputerowym Estima; pomoc przy sporządzaniu sprawozdań na stanowisku obsługi biurowej,pomoc przy pracach w składnicy akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie zawodowe - preferowany kierunek: budownictwo, administracja publiczna, preferowane wykształcenie wyższe (administracja publiczna, budownictwo) - 24.01.2023; biegła obsługa komputera MS Office; osoba komunikatywna; sumienna, bystra, obowiązkowa, o wysokiej kulturze osobistej

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

mazowieckie, Gostynin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

podlaskie, Łomża

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie, Ełk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

wielkopolskie, Gniezno