Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie, mazowieckie / Wyszków, 2022-11-18

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/22/0788
OBOWIĄZKI:
Obsługa administracyjno-biurowa: obsługa kancelarii przyjmowanie i rozdział korespondencji, wewnętrzny obieg dokumentów, wysyłanie korespondencji, sporządzanie projektów pism wychodzących, przechowywanie i archiwizacja dokumentów, prowadzenie archiwum, obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom, administrowanie stroną internetową psouuwyszkow.pl, przygotowywanie materiałów, dokumentów i innych danych, prowadzenie ewidencji spraw organizacyjno-prawnych placówek, zamawianie, przechowywanie i zabezpieczanie pieczątek oraz prowadzenie ewidencji pieczątek, prowadzenie książki kontroli zewnętrznych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Nisko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Krosno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Troszyn