Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno - biurowy

Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy, dolnośląskie / Oleśnica, 2022-11-03

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/22/0820
OBOWIĄZKI:

Obsługa sekretariatu, obsługa programu EDIKTA, przygotowanie korespondencji do obiegu, przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa telefoniczna, dostarczanie korespondencji na pocztę i do wskazanych jednostek, uzupełnianie kartotek wodomierzy, prowadzenie ewidencji faktur, rozliczanie mediów w lokalach użytkowych, kompletowanie dokumentów, archiwizowanie dokumentów, archiwizacja i porządkowanie dokumentów w dziale technicznym, kompletowanie i sprawdzanie dokumentów księgowych, dekretowanie dowodów ksiegowych, przygotowanie dokumentów windykacyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

wczoraj

BAGIETKA Marek Jackowski

lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

wczoraj

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

zachodniopomorskie, Radziszewo