Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracji

Pracownik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2024-04-02

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0259
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjne w księgowości i punkcie obsługi klienta: obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie PZ do systemu handlowego na podstawie dokumentów przyjęcia towaru, łączenie faktur z kompletem dokumentów, kontrola dokumentów, wystawianie i księgowanie faktur, pomoc klientom przy obsłudze kas samoobsługowych i w punkcie obsługi klienta.Jedna zmiana 8-16 pn-ptOferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, chęć do pracy, sumienność, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

wczoraj

Interhandler Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, Toruń

wczoraj

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

dolnośląskie, Długołęka

wczoraj

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku

pomorskie, Gdańsk