Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomocnik Księgowego

Pomocnik Księgowego

"AUDYT I DORADZTWO PAWLIK, MODZELEWSKI I WSPÓLNICY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, śląskie / Katowice, Kłodnicka 9c, 2024-02-08

Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.
jest firmą doradczą świadczącą usługi audytorskie, księgowe
oraz usługi doradztwa podatkowego w szerokim zakresie.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy do naszego biura
w Katowicach osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice, Kłodnicka 9c
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie do systemu księgowego wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów kosztowych oraz przychodowych,
  • kontrola poprawności przekazywanych przez klientów dokumentów księgowych w szczególności faktur zakupu i sprzedaży,
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomości programu księgowego Symfonia, Optima,
  • znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych szczególnie w zakresie rozrachunków z kontrahentami, księgowania i rozliczania kosztów,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy zespołowej.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w biurze rachunkowym,
  • znajomość zagadnień środków trwałych i leasingu.
Kandydatom oferujemy:
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • udział w wyjazdach integracyjnych i spotkaniach świątecznych etc.
  • miłą atmosferę.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych o następującej treści:Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pomoc księgowego. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

2024-02-22

Selgros Cash&Carry

wielkopolskie, Poznań

2024-02-21

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

2024-02-20

AGATA Spółka Akcyjna

śląskie, Katowice

2024-02-20

Klient portalu Praca.pl

mazowieckie, Warszawa