Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomoc księgowego - pracownik biurowy

Pomoc księgowego - pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Andrychów, 2023-01-18

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/23/0008
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego Symfonia. Segregacja dokumentów.Obsługa urządzeń biurowych, pakietu Office, poczty elektronicznej. Praca monotonna i cyklicznie powtarzająca się. Praca na czas określony ok.1,5 roku z możliwością przedłużenia, jednozmianowa w godz.7-15, na pełny etat. Na rozmowę rekrutacyjną należy zabrać obowiązkowo CV.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: UMIEJETNOŚĆ BIEGŁEJ OBSŁUGI KLAWIATURY

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane ekonomiczne, mile widziane doświadczenie, umiejętnośc pracy z komputerem, umiejętność biegłej obsługi klawiatury, umiejętność wykonywania pracy monotonnej , umiejętność wykonywania cyklicznie powtarzających się czynności.

Miejsce pracy:

Andrychów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

świętokrzyskie, Pińczów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

zachodniopomorskie, Choszczno

wczoraj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Wola Rębkowska