Strona główna   >   Oferty pracy   >   Płatne Praktyki w Centrum Infrastruktury

Płatne Praktyki w Centrum Infrastruktury

Poczta Polska S.A., mazowieckie / Warszawa, ul. Łączyny, 2022-05-31

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!

Pocztowa Akademia Kariery to trzymiesięczny program płatnych praktyk realizowany w Poczcie Polskiej S.A. Obecnie rekrutujemy na praktyki w okresie lipiec-wrzesień.

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, lubisz pracować samodzielnie i podejmować nowe wyzwania, chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca u największego pracodawcy w Polsce i odkryć swoje największe talenty, aplikuj już dziś!

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny

Rodzaj zatrudnienia: umowa o praktykę absolwencką, praktyka w okresie lipiec – wrzesień br.

Twoje zadania:
  • poszukiwanie nowych lokali i gruntów niezbędnych do prowadzenia działalności,
  • nadzorowanie utrzymania porządku i czystości w zarządzanych nieruchomościach,
  • organizowanie i koordynowanie logistyki wewnętrznej w ramach przemieszczania pracowników i zasobów,
  • ewidencjonowanie, inwentaryzowanie i weryfikowanie składników majątku,
  • sporządzanie dokumentacji i wykazów dotyczących składników majątku,
  • zgłaszanie składników majątku do utylizacji,
  • uczestniczenie w odbiorach firm utylizujących,
  • sporządzanie dokumentacji do zakupów części do maszyn i urządzeń,
  • wyszukiwanie firm do współpracy, nawiązywanie współpracy,
  • uzupełnianie bazy sprzętów oraz bazy ewidencji placówek pocztowych,
  • porządkowanie dokumentacji.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś studentem ostatnich lat studiów (3 roku studiów licencjackich, 4-5 roku studiów magisterskich) lub absolwentem do 30 roku życia,
  • jesteś dyspozycyjny, możesz zacząć praktykę od lipca,
  • masz umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne, szybko się uczysz, a także chętnie wychodzisz z inicjatywą,
  • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i potrafisz budować z nimi pozytywne relacje
  • jesteś samodzielny, dokładny i systematyczny,
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office.
U nas zyskasz:
  • wynagrodzenie za swoją pracę,
  • codzienne wsparcie dedykowanego opiekuna,
  • możliwość zdobycia doświadczenia u największego pracodawcy w kraju,
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z oceną Twoich kompetencji,
  • możliwość dalszego rozwoju w Poczcie Polskiej dla najlepszych praktykantów.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.