Strona główna   >   Oferty pracy   >   Operator wprowadzania danych

Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej, dolnośląskie / Środa Śląska, 2022-11-09

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/22/0483
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie/segregacja dokumentów, z których dane wprowadzane sa do systemów komputerowych, obsługa sprzętu komputerowego w zakresie wprowadzxania danych do systemów komputerowych eksploatowanych przez urząd skarbowy, organizowanie własnego stanowiska komputerowegpo wprowadzania danych zgodnie z wymogami bezpieczeństwa danycvh i procesów przetwarzania informacji, a także zgodnie z zasadami i przepisdami bhp, ergonomii, ochrony p.poz, i ochrony środowiska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

2022-11-29

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

2022-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie, Lutocin

2022-11-28

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

2022-11-28

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27